www.cvonline.hu
Présgép kezelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1098641

  Betanított gépkezelő operátorokat keresünk (férfiakat és hölgyeket is) világszínvonalú szolnoki gyártó céghez.

Feladatok:

  • Gyártósori gépek kezelése és a szükséges adminisztráció pontos, precíz vezetése

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Adminisztratív feladatokban szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Emelt alapbér (nem minimálbér)
  • Alapbéren felül: Bónusz
  • Műszakpótlék
  • Erzsébet utalvány
  • Helyi- és helyközi bérlettérítés vagy gépkocsi költségtérítés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.