www.cvonline.hu

Présgép kezelő (Referenciaszám: RE-1341)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.04.24.
Hirdetés azonosító: 984702

Feladatok:

  • Présgép kezelése, működtetése
  • Szerszám átállások, gépbeállítás lebonyolítása
  • Felmerülő gép és minőségi problémák okainak felderítése
  • Tekercsek daruzása, minőségi átvétele, betárolása
  • Részvétel a megelőző karbantartásban

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Présgép kezelői tapasztalat
  • Emelőgép kezelői és/vagy gyalogkíséretű targoncavezetői engedély
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Darukezelői szakképesítés

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias munkahelyi légkör
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Várpalota

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1341-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő