www.cvonline.hu
Presales specialista (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 296544
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A T-Systems Desktop Services and Solutions Presales csapatában, nagy részben külföldön történő munkavégzés
  • Elsődleges feladat az anyavállalat által koordinált nemzetközi, több ezer felhasználót érintő outsourcing üzletek tekintetében az ajánlatok műszaki tartalmának, költségoldalának összeállítása, árkalkulációk készítése, pályázati anyagok összeállítása
  • A folyamat során az egyes szolgáltatási területek koordinálása, menedzselése
  • Referencialátogatások szervezése, kapcsolattartás a koordinált szakmai területek képviselőivel (projekt, tranzíció, architekt stb)
  • Közvetlen részvétel tranzíciókban
  • Középtávon az egyes ajánlati projektek műszaki oldalának teljes irányítása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves IT értékesítésben, műszaki támogatásban, vagy projekt menedzsment területen eltöltött tapasztalat
  • Angol és német tárgyalóképes nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás járművezetői engedély

Előny

  • Műszaki végzettség.

Személyiségbeli követelmények

  • Jó szervezőkészség,
  • Prezentációs készség, értékesítői attitűd,
  • Csapat- és önálló munkára való képesség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése).
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség.
  • Fiatal és dinamikus csapat.
  • Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben.

A munkavégzés helye:

  • Budapest

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat töltsd fel honlapunkon keresztül:

Link megjelenítése / Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78662

PROFIL