www.cvonline.hu
Presales Specialist - Desktop Solutions (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 702176
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nemzetközi nagyvállalatok informatikai pályázatainak elemzése, vevőigények felmérése

 - Ügyfélspecifikus informatikai megoldások tervezése főként T-Systems portfolió elemek felhasználásával

 - Megoldások árazása, kalkulációk készítése, bírálása és bemutatása

 - Kapcsolattartás a kapcsolódó technikai szakértőkkel

 - Ajánlatok készítése

 - Referencialátogatások, belső illetve beszállítói workshop-ok  szervezése, vezetése

 - Due diligence vezetése

 - Komplex riportok, prezentációk készítése a belső management és ügyfél számára

 - Kis és közepes méretű projektek költségvetésének tervezés

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség informatikai vagy gazdasági területen

 - Hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat

 - Erős középfokú angol nyelvtudás

 - Megoldás orientált gondolkodásmód

 - Kiváló kommunikációs képességek, magabiztos fellépés

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetési és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy részletes magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78822

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió