www.cvonline.hu

Presales mérnök

  • A hirdetés 1082 napja lejárt

Megbízónk, egy kiemelkedően sikeres magyar tulajdonú informatikai vállalat. A cég folyamatos növekedése új munkatársak belépését teszi szükségessé. A technikai területre Presales mérnököt keresünk.

Feladatok:

  • IT rendszerekben való jártasság, architektúra tervezés,
  • HP és Dell termékek ismerete, konfigurációja,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel  és gyártóval,
  • prezentációk, tender anyagok készítése, bemutatása,
  • folyamatos szakmai fejlődés, oktatásokon való részvétel, előírt szakirányú vizsgák elvégzése.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség ( BSc, MSc ),
  • Linux operációs rendszer ismerete,
  • számítógépes architektúrák általános ismerete,
  • jó prezentációs képesség,
  • középfokú angol nyelvtudás (szakmai nyelv ismerete).

Előny:

  • gyártói konfigurátor ismerete.

Amit kínálunk:

  • dinamikus szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos, sokrétű munka,
  • stabil hátterű vállalat,
  • legújabb IT technológiák használata és megismerése.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.