www.cvonline.hu

Presales Engineer (B88pse)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon IX. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Presales Engineer

Magyar tulajdonban lévő, telekommunikációs szektorban tevékenykedő partnercégünk csapatába keresünk Presales Engineer kollégát, aki jó kommunikációs készséggel rendelkezik és képes kiválóan ismertetni komplex technológiai koncepciókat.

Pozíció azonosító: B88pse
Munkavégzés helye: Budapest - IX. Kerület

Feladatok

  • Az ügyfelek kérésének továbbítása a fejlesztő csapat felé
  • A már meglévő partnerek tájékoztatása az új fejlesztésekről
  • A sales-es csapat technikai támogatása
  • Technikai árajánlat elkészítése
  • Termék ismertető brossúra és tájékoztató anyagok készítése
  • Technikai termék leírások frissen tartása

Elvárások

  • Szakmai angol magabiztos használata írásban és szóban is
  • Folyékony magyar nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség
  • Befejezett felsőfokú végzettség informatikai vagy villamosmérnöki területen
  • IP hálózatokkal kapcsolatos alap szintű tudás
  • IP alapú telekommunikációs technológiákban szerezett alap szintű tudás
  • IP hálózatokban vagy IP alapú telekommunikációs technológiákban szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • VoIP (SIP, MGCP, H323, RTP) területen szerzett tapasztalat és telekommunikációs protokollok ismerete (SS7) szintén előnyt jelent

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Értékesítés / Kereskedelem > IT értékesítő
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol