www.cvonline.hu
Presales Consultant (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 902540
lejárt
FELADAT

  • Hazai és nemzetközi ügyfeleknek való tanácsadás service desk környezetben
  • Ügyfélkövetelmények elemzése
  • Megvalósíthatóság és kockázat elemzés készítése
  • Létező és új IT és TC Service Desk megoldások költségkezelése
  • Megoldások készítése a folyamatok, eszközök, személyzet és szervezet területén, célkitűzésekhez köthető megoldások lehetőségeinek azonosítása
  • Nyers delivery koncepciók elkészítése, egységek integrációja
  • Megoldások kalkulációjának tervezése, nemzetközi service desk megoldások tervezése és működtetése középtől magas komplexitásig terjedően
  • ISD megoldás leírása
  • A kereskedelmi menedzsment támogatása ICTO üzleti esetek előkészítésében, működtetési kockázatok értékelése árazás-és tárgyalási szakaszokban
  • A GDU ISD versenyképességének növekedéséhez köthető belső elemzés, kalkuláció és tervezés
  • Az ügyfélnek való ajánlat-prezentációk előkészítése/végrehajtása, döntéshozatal szintig
  • Együttműködés vagy alprojekt vezetés due diligence esetén, a jelenlegi szituációk és a kitűzött koncepciós célok érvényesítése outsourcing projektekben.

  • Felsőfokú végzettség/2-5 év szakmai tapasztalat
  • A T-Systems DSS Service Offering Portfolio-jának széleskörű ismerete
  • Üzleti adminisztrációs ismeret és sales/sales supportban való tapasztalat
  • A modern SD struktúrák implementációjának, operációjának és optimalizálásának széleskörű ismerete ITIL szerint (infrastruktúra, eszközök, felszerelések, folyamatok, emberi erőforrás tervezés és controlling KPI-kon keresztül, készség menedzsment)
  • Magas tanácsadói és módszertani készségek, analitikus, megoldás-orientált megközelítéssel
  • Költségkalkulációk és üzleti tervek előkészítésének magas szintű ismerete
  • Service desk trendek és a versenyszféra magas szintű ismerete
  • Folyamatfejlesztésben, valamint hazai és nemzetközi szolgáltatás és költségoptimalizációs projektekben való tapasztalat
  • Menedzsment tapasztalat, vagy az elmúlt években megszerzett megfelelő vezetői potenciál
  • Rugalmasság és nemzetközi mobilitás
  • Világszerte különböző lokációkban való többhetes munkalehetőségre való hajlandóság
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Kollégákkal való megfelelő szociálos kompetenciák, kritikus szituációk és eszkalációk esetén is
  • Teherbírás és pontosság
  • Analitikus és struktúrális megközelítés
  • Kompetens megjelenés, erősen ügyfél-orientált magatartás
  • Hiányzó készségek fejlesztésére való hajlandóság
  • Német és angol nyelvek tárgyalóképes ismeretete
  • Alapvető IT ismeretek (ACD / IVR, PBX systems, jegykezelő rendszerek)
  • Microsoft Office ismeret (Excel, Powerpoint)

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82836

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
German Speaking Junior HR Support Specialist

Exact Solutions Kft.

Location:BudapestResponsibilities:Ensure timely...
Budapest

Desktop Administrator

About the company The american firm represents ...
Budapest

SALES GYAKORNOK (HR7665954X)

Get Work Trend Kft

SALES GYAKORNOK(HR7665954X) Úgy érzed ideje bei...
Pest, Budapest, II. kerület