www.cvonline.hu
Presales Consultant (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 902540
lejárt
FELADAT

  • Hazai és nemzetközi ügyfeleknek való tanácsadás service desk környezetben
  • Ügyfélkövetelmények elemzése
  • Megvalósíthatóság és kockázat elemzés készítése
  • Létező és új IT és TC Service Desk megoldások költségkezelése
  • Megoldások készítése a folyamatok, eszközök, személyzet és szervezet területén, célkitűzésekhez köthető megoldások lehetőségeinek azonosítása
  • Nyers delivery koncepciók elkészítése, egységek integrációja
  • Megoldások kalkulációjának tervezése, nemzetközi service desk megoldások tervezése és működtetése középtől magas komplexitásig terjedően
  • ISD megoldás leírása
  • A kereskedelmi menedzsment támogatása ICTO üzleti esetek előkészítésében, működtetési kockázatok értékelése árazás-és tárgyalási szakaszokban
  • A GDU ISD versenyképességének növekedéséhez köthető belső elemzés, kalkuláció és tervezés
  • Az ügyfélnek való ajánlat-prezentációk előkészítése/végrehajtása, döntéshozatal szintig
  • Együttműködés vagy alprojekt vezetés due diligence esetén, a jelenlegi szituációk és a kitűzött koncepciós célok érvényesítése outsourcing projektekben.

  • Felsőfokú végzettség/2-5 év szakmai tapasztalat
  • A T-Systems DSS Service Offering Portfolio-jának széleskörű ismerete
  • Üzleti adminisztrációs ismeret és sales/sales supportban való tapasztalat
  • A modern SD struktúrák implementációjának, operációjának és optimalizálásának széleskörű ismerete ITIL szerint (infrastruktúra, eszközök, felszerelések, folyamatok, emberi erőforrás tervezés és controlling KPI-kon keresztül, készség menedzsment)
  • Magas tanácsadói és módszertani készségek, analitikus, megoldás-orientált megközelítéssel
  • Költségkalkulációk és üzleti tervek előkészítésének magas szintű ismerete
  • Service desk trendek és a versenyszféra magas szintű ismerete
  • Folyamatfejlesztésben, valamint hazai és nemzetközi szolgáltatás és költségoptimalizációs projektekben való tapasztalat
  • Menedzsment tapasztalat, vagy az elmúlt években megszerzett megfelelő vezetői potenciál
  • Rugalmasság és nemzetközi mobilitás
  • Világszerte különböző lokációkban való többhetes munkalehetőségre való hajlandóság
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Kollégákkal való megfelelő szociálos kompetenciák, kritikus szituációk és eszkalációk esetén is
  • Teherbírás és pontosság
  • Analitikus és struktúrális megközelítés
  • Kompetens megjelenés, erősen ügyfél-orientált magatartás
  • Hiányzó készségek fejlesztésére való hajlandóság
  • Német és angol nyelvek tárgyalóképes ismeretete
  • Alapvető IT ismeretek (ACD / IVR, PBX systems, jegykezelő rendszerek)
  • Microsoft Office ismeret (Excel, Powerpoint)

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82836

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Pega fejlesztő

Randstad Hungary Kft.

We are looking for software developers for our ...
Budapest

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

Az Avis Budget Group a világ piacvezető autóköl...
Budapest

Műszaki szaktanácsadó - INTS/14/61

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi gyártó és kereskedelmi partnerünkhöz...
Pest