www.cvonline.hu
Presales Consultant (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 902534
lejárt
FELADAT

  • D-C (10 millió EUR TCV-ig) és kisebb B (10-70 millió EUR TCV) Deal-ek önálló vezetése az adott ágazaton belül a csoportja szempontjából pl. Platform Lead, és A (70 millió EUR TCV felett)/B Deal-ekben egy Senior/Expert kolléga támogatás mellett nagyobb modulok önálló feldolgozása:
  1. Tender kiírás elemzése
  2. Költség kalkulációk készítése
  3. Kockázatok, feltételek, függőségek definiálása és dokumentálása
  4. Státusz riportok készítése a vezetőség felé
  5. Proaktív kérdések megfogalmazása
  • Önálló területi kitekintés
  • Saját területén valamennyi részterületre vonatkozóan rendelkezik tapasztalatokkal
  • Lessons learned folyamat keretében Deal specifikus visszajelzést szolgáltat a termék/folyamat fejlesztésre vonatkozóan
  • Legalább 3 B-Deal vagy legalább 1 A Deal során támogatóként részt vett Due Diligence-ben

  • Minimum 4 év releváns IT munkatapasztalat: PM, Consuling, IT operation, Sales vagy Pre-Sales területen
  • Adatközponti dedikált és felhő alapú IT szolgáltatási platformok ismerete (Server, OS, Storage, Backup, stb.)
  • Adatközponti hálózati infrastruktúrák ismerete (Firewall-ok, Load Balancer-ek, MPLS, VPN, Internet kapcsolat, stb.)
  • Angol B2 vagy német B2 nyelvtudás
  • ICT Outsourcing iparági ismeretek

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:82738

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Investment Product Controller

Randstad Hungary Kft.

If you are interested in the controlling of cap...
Budapest

Kárrendezés, kontroll és fejlesztési vezető

Partnerünk az alapítása óta eltelt két évtized ...
Budapest

GERMAN speaking Collection Specialist - part time

You are a bright talent with excellent communic...