www.cvonline.hu
Presales Consultant (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 902534
lejárt
FELADAT

  • D-C (10 millió EUR TCV-ig) és kisebb B (10-70 millió EUR TCV) Deal-ek önálló vezetése az adott ágazaton belül a csoportja szempontjából pl. Platform Lead, és A (70 millió EUR TCV felett)/B Deal-ekben egy Senior/Expert kolléga támogatás mellett nagyobb modulok önálló feldolgozása:
  1. Tender kiírás elemzése
  2. Költség kalkulációk készítése
  3. Kockázatok, feltételek, függőségek definiálása és dokumentálása
  4. Státusz riportok készítése a vezetőség felé
  5. Proaktív kérdések megfogalmazása
  • Önálló területi kitekintés
  • Saját területén valamennyi részterületre vonatkozóan rendelkezik tapasztalatokkal
  • Lessons learned folyamat keretében Deal specifikus visszajelzést szolgáltat a termék/folyamat fejlesztésre vonatkozóan
  • Legalább 3 B-Deal vagy legalább 1 A Deal során támogatóként részt vett Due Diligence-ben

  • Minimum 4 év releváns IT munkatapasztalat: PM, Consuling, IT operation, Sales vagy Pre-Sales területen
  • Adatközponti dedikált és felhő alapú IT szolgáltatási platformok ismerete (Server, OS, Storage, Backup, stb.)
  • Adatközponti hálózati infrastruktúrák ismerete (Firewall-ok, Load Balancer-ek, MPLS, VPN, Internet kapcsolat, stb.)
  • Angol B2 vagy német B2 nyelvtudás
  • ICT Outsourcing iparági ismeretek

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:82738

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Betanított munkatárs

Szolnoki telephelyű, nemzetközi cég kínál hossz...
Jász-Nagykun-Szolnok

SQA mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Előszéria/széria gyártás minősé...
Ajka, Veszprém