www.cvonline.hu

PRÉS OPERÁTOR

  • A hirdetés 123 napja lejárt

  Ipari kerámia gyártással foglalkozó cégünk présüzemébe bővítés miatt részmunkaidős munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Préselt, vagy fröccsöntött nyers kartus kerámiák izzításra való előkészítése, mennyiség és minőség szerinti válogatása, tokokba történő előkészítése
  • Vizuális ellenőrzése, sajtolási hibák szűrése, selejt leválogatása a meghatározott minőségi kritériumoknak megfelelően
  • Eltérések, rendellenességek jelentése a vezetés felé
  • Munkalapok, kisérőcimkék dokumentálása

3 műszakos munkarend hétfőtől péntekig, 1 havi munkaidő-keretben,délelőtt: 06:00-14:00, éjszaka: 22:00-06:00, délután: 14:00-22:00 heti váltásban,napi 7,5 órás részmunkaidőben

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Bűntetlen előélet
  • Jó vizuális képesség
  • Jó számolás képesség elengedhetetlen
  • Monotonitás tűrés, kézügyesség, állóképesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Alapcsomag:

  • Órabér
  • Műszakpótlékok
  • Elrendelt túlóra kifizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Jelenléti jutalom
  • Erzsébet utalvány
  • Elérhető 13. havi  "prémium"
  • Beiskolázási támogatás
  • Közlekedés támogatás/céges busz (Adony,  Ercsi, Százhalombatta, Tárnok, Érd, Budapest)

Elsősorban olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik a fenti elvárásoknak megfelelnek, tudják vállalni a három műszakos munkarendet. Munkavállalóinkat határozatlan idejű jogviszony keretében foglalkoztatjuk 3 hónapos próbaidővel. Pályakezdők, pályamódosítók, és GYES-ről visszatérő anyukák jelentkezését is  várjuk. Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését:

Tel.: 06-30-193-6342

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő