www.cvonline.hu

Prémium Tanácsadó

  • A hirdetés 543 napja lejárt

45.000 orvos kiszolgálására keresünk kollégákat

A Magyar Orvosi Kamara, speciálisan orvosok és egészségügyi vállalkozások részére kidolgozott pénzügyi szolgáltatások értékesítésére létrehozott vállalata, a  MOK Komplex Pénzügyi Tanácsadó Kft. az ország megyeszékhelyeire és jelentősebb nagyvárosaiba keres 2-2 fő Prémium Tanácsadó munkatársat.

Feladatai közé tartozik:

  • A cég alapfilozófiájának elsajátítása,
  • Exkluzív pénzügyi szolgáltatások megtanulása,
  • Meglévő, kiemelt és potenciális ügyfélkör kiszolgálása. ügyféligények felmérése, innovatív megoldások kidolgozása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, vagy független biztosításközvetítői vizsga,
  • kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség,
  • biztosításközvetítői gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kamarai célpiac
  • Exkluzív pénzügyi szolgáltatások
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen Bartha János értékesítési igazgatónál