www.cvonline.hu

Prémium márka kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 742 napja lejárt

Munkaköri leírás:

  • Az értékesítési stratégia, üzleti terv kidolgozása
  • Divat termékek forgalmazóival szoros együttműködés
  • Üzletfejlesztés a cég piaci bővülésének elősegítése az e-kereskedelem területén
  • Egyedi ajánlatok elkészítése, folyamatos prezentációk, kalkulációk készítése
  • Ártárgyalások lebonyolítása a beszállítókkal, és folyamatos együtt működés
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, kulcs ügyfelekkel
  • Potenciális ügyfelek felkutatása és hosszú távú együttműködés kialakítása, árukészlet bővítése
  • Kereskedelmi tárgyalásokon való részvétel a cég képviseletében, annak maximális érdekeit képviselve
  • Ajánlatok és szerződések elkészítése és nyomon követése
  • Osztályt érintő árbevételek és tervek alakulásának nyomon követése
  • Bevételi terv figyelemmel kísérése, számlák folyamatos ellenőrzése
  • Piaci helyzet folyamatos figyelése és információk gyűjtése, a konkurensek figyelése, elemzése, feldolgozása, árak ismerete
  • Kiemelt projektekben való részvétel, értékesítési projektek vezetése
  • A cég online kereskedelemi fejlődési lehetőségének feltérképezése

Elvárások:

  • Divat és prémium márkák ismerete
  • Kiváló szóbeli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélorientált szemléletmód
  • Több éves tapasztalat a divat kereskedelemben
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Habitus és képességek:

  • Bizonyított vezetői képességek
  • Magas szintű tárgyalástechnikai készség
  • Csapatszemlélet
  • Lojalitás, rugalmasság
  • Ügyfél orientáció
  • Nagy munkabírás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Üzleti gondolkodás
  • Önálló munkavégzési képesség

Jelentkezni lehet a megadott e-mail címen.
Tárgy: Prémium márka kereskedelmi vezető

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő