www.cvonline.hu

Prémium Ingatlan Értékesítő

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Nagyértékű ingatlanokkal foglalkozó csapatunkba két új kollégát keresek. Olyan leendő munkatársak jelentkezését várom, akik az élet bármely területén az átlaghoz képest már kiemelkedően teljesítettek, és valamilyen okból új munkahelyet keresnek. Ha Ön is váltani szeretne egy olyan munkahelyre, ahol a valós teljesítménye határozza meg a keresetét, köztünk a helye.  Olyan embereket várunk a csapatunkba, akik feladat és cél orientáltak, képesek hatékonyan dolgozni, szeretik a rugalmas munkaidőt és tudnak önállóan és csapatban is dolgozni.

Mi tudjuk a „mit és hogyan kell csinálni”, nekünk olyan kollégák kellenek, akiknek átadhatjuk ezt a tudást és közösen haladhatunk tovább. De mindenképpen olyanokra van szükségünk, akik nem átlagosak akarnak lenni, sem a teljesítményükben sem a jövedelmükben!

A jelentkezők feladata minőségi ügyfélkiszolgálás mellett, ügyfeleinknek megfelelő nagyértékű ingatlanok felkutatása, bemutatása és értékesítése.

Célom: potenciális, tehetséges munkavállalókat megtalálni, akik mind a cég hírnevének, mind a már működő irodai feltételeknek megfelelnek és a szükséges tudás elsajátítását követően értékes munkatársainkká tudnak válni.

Feladatok:

  • nagy értékű ingatlanok értékesítése;
  • prémium minőségű ingatlanokhoz méltó feladatvégzési minőség.

Elvárások:

  • több éves értékesítési tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség;
  • innovatív, céltudatos gondolkodás;
  • átlagban napi 8 órás munkaidő;
  • önállóan és csapatban való munkavégzési képesség;
  • gyors, hatékony kommunikációra való képesség;
  • eredményes munkavégzési képesség;
  • etikus személyiség.

Amit NEM nyújtunk, és ezt nálunk nem találja meg, ezért kérem, ha erre van szüksége, mert Ön nem hisz magában, akkor NE jelentkezzen:

  • havi fix fizetés, ami az elvégzett munkától független (ettől függetlenül minden hónapban keresünk pénzt, de ez csak az elvégzett sikeres munkáinknak köszönhető);
  • csak az irodában eltöltött időért járó juttatások.

Amit viszont nyújtunk:

  • képzések, amelyek célja, minden munkatársunkat a munkaköréhez hozzáértővé és hatékonnyá fejleszteni;
  • rugalmas munkaidő (átlag napi 8 óra);
  • pezsgő piaci környezetet (mi a válságban is évi 10% felett fejlődtünk, most a pezsgő piacon ennek többszöröse a lehetőségünk);
  • ügyfél kontaktok;
  • támogató munkakörnyezeti háttér;
  • CRM rendszer;
  • innovatív munkamódszer;
  • piacvezető cég pozíciója;
  • a terület meghatározó irodája;
  • nagy működési terület;
  • meglévő értékesítési csapattal való együttműködés;
  • iroda használat a XI. kerületben, a Gellért térnél;
  • mobil telefon;
  • korlátlan kereseti lehetőség (minimum elvárás van részünkről ebbe a csapatba).

Előny:

  • nyelvtudás;
  • ingatlanos múlt.

Amennyiben komolyan érdekli ez a feladat, várom a jelentkezését önéletrajz és rövid motivációs levél kíséretében a lentie-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő