www.cvonline.hu

Premium banking tanácsadó – Lágymányosi utca

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, premium banking tanácsadó munkakörbe.

Feladatok:

  • A potenciális ügyfélkör (minimum 5M HUF maximum 30M HUF megtakarítással vagy minimum 15M HUF hitel állománnyal rendelkező magánszemély ügyfelek) teljes körű kiszolgálása, különös tekintettel a megtakarítási és befektetési termékekre
  • Akvizíciós tevékenység a potenciális ügyfélkörben,
  • Aktív keresztértékesítés, a számla aktivitás fokozása
  • Aktív ügyfélkapcsolat-ápolás, ügyfél elégedettség fokozása

Elvárások:

  • Felsőfokú (preferáltan) szakirányú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 2-3 év banki gyakorlat
  • Értékpapír értékesítői tapasztalat
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Pénz- és tőkepiaci tapasztalat, értékpapír jogi és piaci ismeretek

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Jó kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Jó kapcsolatteremtő- és kapcsolattartó készség,
  • Határozottság, lényeglátás
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: országos, a pontos helyekről tájékozódjon a honlapunkon.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztrálja jelentkezésétaz alábbi linken keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő