Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Prémium banking szegmens menedzser

UniCredit Bank Hungary Zrt.-Prémium banking szegmens menedzser
Hozzáadva 2012.04.16.
Hirdetés azonosító: 393054
lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Elvárások:

  • Végzettség: egyetemi (MSC) (gazdasági, pénzügyi)
  • Nyelvtudás: tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat: min. 3 év közvetlen értékesítési tapasztalat
  • Ismeretek: befektetési termékek ismerete, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten: Microsoft Word, Excel, PowerPoint), Monolith rendszer ismerete, értékpapír jog ismerete
  • Kompetenciák: kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,precizitás, megbízhatóság, pontosság, nagyfokú terhelhetőség

Feladatok:

  • A Premium Banking Ügyfélszegmenst kiszolgáló tanácsadók értékesítési tevékenységének támogatása a kitűzött célok megvalósítása érdekében
  • A Premium Banking szegmens jövedelmezőségének, teljesítményének elemzése, akciók indítása.
  • A Premium Banking Ügyfélszegmenssel / a megtakarítási termékekkel kapcsolatos üzleti stratégia, pénzügyi tervek kialakítása, részvétel az éves/évközi tervezési/forecasting folyamatokban, a stratégia és tervek megvalósulásának támogatása.
  • A megtakarítási termék(ek) bevezetéséhez, ill. meglévő megtakarítási termék(ek) kivezetéséhez szükséges üzleti előterjesztések (döntés előkészítés: költség-, bevétel- és üzleti kockázatok elemzése, jogszabályi, törvényességi háttér vizsgálata), dokumentációk elkészítése, illetve azok kialakítási folyamatában történő egyeztetések az érintett banki területekkel (Lakossági és kisvállalati divízió érintett szervezeti egységei, Compliance és Jog, Számítástechnika, Szervezés, Pénzügyi divízió), megtakarítási termékek fejlesztése az előírt termékfejlesztési módszertan szerint.
  • A bevezetett megtakarítási termékek folyamatos piaci figyelése, konkurenciafigyelés, versenytárselemzés készítése, illetve a céloktól való eltérés esetén a termék piachoz igazítása (átárazása, kondíciók, folyamatok és dokumentációk módosítása.)Az új megtakarítási termékek/szolgáltatások hirdetményi kondícióinak, árazásának kidolgozása.

Jelentkezési határidő:04/15

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését a  https://recruit.unicreditbank.hu honlapon az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése