www.cvonline.hu

Prémium banki tanácsadó

  • Az állásajánlat lejárt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

 Jelenleg csapatunk bővítése céljából keresünk tapasztalattal rendelkező szakembereket

pozícióba

Főbb feladatok

  • A potenciális ügyfélkör (minimum 5M HUF maximum 30M HUF megtakarítással vagy minimum 15M HUF hitel állománnyal rendelkező magánszemély ügyfelek) teljes körű kiszolgálása, különös tekintettel a megtakarítási és befektetési termékekre
  • Akvizíciós tevékenység a potenciális ügyfélkörben,
  • Aktív keresztértékesítés, a számla aktivitás fokozása
  • Aktív ügyfélkapcsolat-ápolás, ügyfél elégedettség fokozása

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú (preferáltan) szakirányú végzettség, vagy középfokú + bankszakmai OKJ végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 2-3 év banki gyakorlat
  • Értékpapír értékesítői tapasztalat
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Pénz- és tőkepiaci tapasztalat, értékpapír jogi és piaci ismeretek

Előnyt jelent

  • Jó kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Jó kapcsolatteremtő- és kapcsolattartó készség,
  • Határozottság, lényeglátás
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Befektetési tanácsadó

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest