www.cvonline.hu

Prémium banki tanácsadó / Tab

  • A hirdetés 844 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye:    Somogy

Főbb feladatok:

  • prémium banki lakossági ügyfelekkel hosszú távú együttműködésre koncentráló kapcsolattartás,
  • az ügyfelek pénzügyi helyzetének nyomonkövetése, felkészülés az ügyféltalálkozókra az ügyfél személyi anyaga,  számlatörténete és egyéb információk alapján,
  • az ügyfelek igényeihez, kockázatviselési hajlandóságához illeszkedő portfolió építése, a portfolió alakulásának figyelése,
  • a Bankcsoport megtakarítási termékeinek (betétek, befektetési alapok, megtakarítási biztosítások) értékesítése a fiók kiemelt ügyfelei részére,
  • saját ügyfélkörének, az ügyfélportfolióknak folyamatos bővítése, akvizíció, ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása, proaktív értékesítés,
  • ügyféligények beazonosítása, ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez,
  • egyéb banki és bankcsoporti termékek értékesítése, keresztértékesítése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • befektetési területen szerzett 2 éves tanácsadói tapasztalat,
  • naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek,
  • kezdeményezőkészség, dinamizmus,
  • magas stressztűrő képesség,
  • értékesítési szemlélet, tárgyalókészség,
  • kreativitás,
  • ügyfélközpontúság, meggyő kommunikáció,
  • megbízhatóság, felelősségvállalás,
  • problémaelemzési és megoldási képesség,
  • pontosság, precizitás.

Szükséges végzettség:

  • felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )

Előnyt jelent:

  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Helyek Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol