www.cvonline.hu

Prémium banki tanácsadó / Margit krt.

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Prémium banki tanácsadó  / Margit krt.

Szakterület megnevezése: lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • prémium banki lakossági ügyfelekkel hosszú távú együttműködésre koncentráló kapcsolattartás
  • az ügyfelek pénzügyi helyzetének nyomon követése, felkészülés az ügyféltalálkozókra az ügyfél személyi anyaga, számlatörténete és egyéb információk alapján
  • az ügyfelek igényeihez, kockázatviselési hajlandóságához illeszkedő portfolió építése, a portfolió alakulásának figyelése
  • a Bankcsoport megtakarítási termékeinek (betétek, befektetési alapok, megtakarítási biztosítások) értékesítése a fiók kiemelt ügyfelei részére
  • saját ügyfélkörének, az ügyfélportfolióknak folyamatos bővítése, akvizíció, ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása, proaktív értékesítés
  • ügyféligények beazonosítása, ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez
  • egyéb banki és bankcsoporti termékek értékesítése, keresztértékesítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • befektetési területen szerzett 2 éves tanácsadói tapasztalat
  • naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek
  • kezdeményezőkészség
  • dinamizmus
  • magas stressztűrő képesség
  • konfliktusmegoldási képesség
  • értékesítési szemlélet
  • kreativitás
  • ügyfélközpontúság
  • tárgyalókészség
  • felelősségvállalás
  • meggyőző kommunikáció
  • problémaelemzési és megoldási képesség
  • megbízhatóság
  • pontosság, precizitás

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő