www.cvonline.hu

Prémium banki tanácsadó - Ferenciek tere

  • A hirdetés 558 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • A potenciális ügyfélkör (minimum 5M HUF maximum 30M HUF megtakarítással vagy minimum 15M HUF hitel állománnyal rendelkező magánszemély ügyfelek) teljes körű kiszolgálása, különös tekintettel a megtakarítási és befektetési termékekre
  • Akvizíciós tevékenység a potenciális ügyfélkörben,
  • Aktív keresztértékesítés, a számla aktivitás fokozása
  • Aktív ügyfélkapcsolat-ápolás, ügyfél elégedettség fokozása

Elvárások

  • Felsőfokú (preferáltan) szakirányú végzettség, vagy középfokú + bankszakmai OKJ végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 2-3 év banki gyakorlat
  • Értékpapír értékesítői tapasztalat
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Pénz- és tőkepiaci tapasztalat, értékpapír jogi és piaci ismeretek

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent

  • Jó kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Jó kapcsolatteremtő- és kapcsolattartó készség,
  • Határozottság, lényeglátás
  • Jó problémamegoldó képesség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.