www.cvonline.hu

Prémium Bankár Tanácsadó

  • A hirdetés 1293 napja lejárt
50089-Prémium Bankár TanácsadóLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető pénzintézete. A veszprémi fiók erősítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A bank teljes termékpalettájának értékesítése prémium ügyfelei számára;
  • A prémium banki szolgáltatás iránti érdeklődés felkeltése és akvizíció a potenciális ügyfelek körében;
  • Befektetési tanácsadás nyújtása az ügyfelek részére, tőzsdei megbízások teljesítése, a tőkepiaci és pénzpiaci folyamatokat figyelemmel kísérése;
  • Keresztértékesítés;
  • Az ügyfélkörébe tartozó ügyfelek ügyfélpanaszainak kezelése.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Minimum 3 év befektetési, banki területen szerzett tapasztalat;
  • Határozott, megnyerő fellépés;
  • Értékesítési szemlélet;
  • Naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek;
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • Tőzsdei szakvizsga, VAP vizsga (előny).
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 50.089-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.