www.cvonline.hu

Prémium bankár - Székesfehérvár

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Prémium bankár - Székesfehérvár munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • hosszú távú, bizalmi kapcsolat kiépítése és ápolása a Bank és Bankcsoport kiemelt ügyfeleivel
  • ügyféligényeken alapuló, személyre szabott értékesítési ajánlatok kidolgozása
  • befektetési és finanszírozási tanácsadás, a kialakított befektetési portfólió aktív menedzselése
  • egyéb banki és bankcsoporti termékek értékesítése, keresztértékesítése
  • a kezelt ügyfélkör lojalitásának és elégedettségének növelése, az ügyfelek megtartása
  • új ügyfelek akvizíciója, a meglévő kiemelt ügyfélkör proaktív megkeresése
  • pénzügyi kultúra fejlesztése a prémium ügyfelek körében

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • legalább 3 éves banki tanácsadói tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • általános magas szintű termékismeret a főbb banki termékekre, kiemelten a befektetési- megtakarítási termékcsoportokra vonatkozóan
  • eredményorientált személyiség, határozott, megnyerő fellépés, ügyfélközpontú gondolkodás, meggyőző kommunikáció és felelősségvállalás, stressztűrő és problémamegoldó képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • értékpapír jogi vizsga
  • sikeresen elvégzett 4 modulos tőzsdei szakvizsga; VAP vizsga Bankárképzőnél szerzett vizsga
  • egyéb szaktanfolyamok

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül:

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő