www.cvonline.hu
Pre-sales technical support manager
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1065976

Nemzetközi, kiemelkedően fejlődő partnercégünk, gyors és stabil karrierlehetőségekkel rendelkező budapesti szervezete keres:

Pre-sales technical support managert

Ha elhivatott vagy a telekommunikációs újítások és kihívások iránt és érdekel a folyamatosan fejlődő magyar piac, multinacionális partnercégünk ajánlata a következő

Feladatok

  • értékesítési bemutatók tervezése és ajánlatok kidolgozása az ügyfél portfóliójának megfelelően
  • kapcsolattartás a sales-managementtel és az ügyfelekkel
  • biztosítja az értékesítés során felmerülő technológiai feltételeket annak érdekében, hogy az optimális szolgáltatást tudja nyújtani a vállalat az ügyfelek számára

  • hozzájárul az RFI, RFP RFQ folyamatok létrehozásához, prezentálásához

Elvárások

  • telekommunikációs, informatikai, elektronikai vagy releváns területen szerzett főiskolai/egyetemi végzettség
  • jó írásbeli, szóbeli kommunkációs és interperszonális készségek

  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban

  • 5 év munkatapasztalat távközlési és 3 év tapasztalat szerver, adattárolási területen

  • telekommunikációs IT rendszerek és szoftverek ismerete

  • projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent

Amit a cég nyújt

  • versenyképes magas jövedelem
  • gyors fejlődési és karrierlehetőség
  • professzionális, multikulturális munkakörnyezet
  • nemzetközi csapat

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.