www.cvonline.hu

Pre-sales tanácsadó (IT/ üzleti projektek)

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

A KBC Group Magyarországi Fióktelepe (KBC GHB), a K&H Csoport bankinformatikai beszállítója.

A KBC GHB Minőségbiztosítási főosztályára szenior munkatársat keresünk

Szakterület megnevezése: egyéb

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • az üzleti területek támogatása az ICT közreműködést igénylő projektötletek üzleti követelményeinek összeállításában
  • vázlatos üzleti követelmények alapján ICT szakértők bevonásával elsődleges ráfordításbecslések készítése az ICT tervezési módszertanával és folyamatainak megfelelően
  • a projektek előkészítéséhez szükséges üzleti elvárások (ár, alternatívák, időzítés, stb.) összegyűjtése a megrendelő üzleti területektől
  • a projektek előkészítési szakaszában az üzleti igényeket lefedő külső (piaci) és belső szállítói ajánlatok begyűjtése, összehasonlítása és elemzése, ennek alapján javaslattétel a megrendelő szempontjából optimális alternatíva megvalósítására
  • a projektek előkészítési szakaszában készülő belső ajánlatok árazásának befolyásolásával az üzlet által elfogadható árazás biztosítása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • közgazdasági vagy pénzügyi és /vagy műszaki-informatikai felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tanácsadói szakmai tapasztalat
  • minimum 8 év banki-pénzintézeti szakmai múlt (preferáltan több területen)
  • banki-pénzintézeti termékek, üzleti folyamatok és tevékenységek ismerete
  • angol nyelv - tárgyalóképes szinten, napi használatban, szóban és írásban
  • asszertív kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban
  • szervezőkészség
  • kezdeményezőkészség
  • eredményorientáció
  • jó mediátori képességek (különféle egymásnak ütköző érdekek kezelése, az optimális megoldás megtalálása)
  • az ügyféligények informatikai megoldásokra való adaptálása

Amit nyújtunk:

  • A felelősséghez igazodó juttatási csomag
  • Fejlett technológiai háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő