www.cvonline.hu
Pre-sales manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.08.
Hirdetés azonosító: 995623
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Cégünk, a Bluebird International Zrt. 2001 óta foglalkozik kiemelkedő szakmai tudással bíró IT szakemberek toborzásával és kiválasztásával. Magyarországon, Németországban és Ausztriában partnereink száma egyre bővül, ezért új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hideghívások előkészítése és lebonyolítása

  • Ajánlatok és szerződések elkészítése, nyomon követése, adminisztratív teendők ellátása

  • Személyes ügyféltalálkozók és tárgyalások szervezése

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, kialakított partnerkapcsolatok utókövetése

  • Idővel akár komplex, end-to-end sales feladatok ellátása
  • Elvárások

  • Anyanyelvi szintű német nyelvtudás írásban és szóban

  • Érdeklődés az IT projektek és a HR szolgáltatások világa iránt

  • Legalább 2 év releváns munkatapasztalat

  • Eredmény orientált, magabiztos, határozott, kommunikatív

  • Monotónia tűrés

  • Lelkes, ambiciózus, céltudatos, fejlődni vágyó személyiség

  • Önállóságra törekvés

  • Előnyök

  • IT ismeretek

  • Szolgáltató cégnél szerzett sales tapasztalat

  • Toborzás-kiválasztás terén szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

  • Angol nyelvtudás

  • Amit ajánlunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Kellemes munkakörnyezet Budapesten, vagy Székesfehérváron

  • Munkavégzés preferencia szerint teljes-, vagy részmunkaidőben

  • Kihívásokkal teli munka és fejlődési lehetőség

  • Összeszokott, sikeres csapat

  • Folyamatos képzések

  • Célunk, hogy megrendeléseink mennyiségének dinamikus növekedése mellett továbbra is kiemelkedő színvonalú szolgáltatást nyújtsunk, ezért új munkatársainkban is hosszú távon gondolkodunk!

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió