www.cvonline.hu
Pre-sales manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.15.
Jelentkezési határidő: 2015.10.28.
Hirdetés azonosító: 981275
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Cégünk, a Bluebird International Zrt. 2001 óta foglalkozik kiemelkedő szakmai tudással bíró IT szakemberek toborzásával és kiválasztásával. Magyarországon, Németországban és Ausztriában partnereink száma egyre bővül, ezért új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hideghívások előkészítése és lebonyolítása
  • Ajánlatok és szerződések elkészítése, nyomon követése, adminisztratív teendők ellátása
  • Személyes ügyféltalálkozók és tárgyalások szervezése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, kialakított partnerkapcsolatok utókövetése
  • Idővel akár komplex, end-to-end sales feladatok ellátása

  • Anyanyelvi szintű német nyelvtudás írásban és szóban
  • Érdeklődés az IT projektek és a HR szolgáltatások világa iránt
  • Legalább 2 év releváns munkatapasztalat
  • Eredmény orientált, magabiztos, határozott, kommunikatív
  • Monotónia tűrés
  • Lelkes, ambiciózus, céltudatos, fejlődni vágyó személyiség
  • Önállóságra törekvés

  • IT ismeretek
  • Szolgáltató cégnél szerzett sales tapasztalat
  • Toborzás-kiválasztás terén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

  • Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet Budapesten, vagy Székesfehérváron
  • Munkavégzés preferencia szerint teljes-, vagy részmunkaidőben
  • Kihívásokkal teli munka és fejlődési lehetőség
  • Összeszokott, sikeres csapat
  • Folyamatos képzések

Célunk, hogy megrendeléseink mennyiségének dinamikus növekedése mellett továbbra is kiemelkedő színvonalú szolgáltatást nyújtsunk, ezért új munkatársainkban is hosszú távon gondolkodunk!