www.cvonline.hu

PR tanácsadó

  • A hirdetés 521 napja lejárt

Budapesti székhelyű kommunikációs cég számára

PR-tanácsadót

keresünk.

Feladatok:

  • ügyfelek részére készített PR-tervek előkészítése
  • szövegírás, sajtóanyagok előkészítése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • rendezvények, kitelepülések megszervezése

Elvárások:

  • 2-3 év PR ügynökségi tapasztalat
  • kiváló angol nyelvtudás
  • FMCG, Média, IT/technológia iparágak ismerete
  • jogosítvány előnyt jelent

Ha szeretnél csatlakozni egy sikeres és jókedvű csapathoz, ahol kiélheted a kreativitásodat, hosszú távú lehetőséget keresel, szakmai fejlődésre vágysz, küldd el a jelentkezésedet az alábbi e-mail címre 2015. október 19-ig. A pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő