www.cvonline.hu

PR munkatárs

  • A hirdetés 982 napja lejárt

Xeropan – Nyelvtanár a zsebedben, folyamatosan fejlődő és egyre nagyobb népszerűségnek örvendő interaktív oktató mobil applikáció

személyében csapattársat keres.

Feladatok:

  • a cég külső kommunikációjának koordinálása,
  • közösségi médiatevékenység koordinálása,
  • nemzetközi ügyfelek felkutatása, velük való folyamatos kapcsolattartás,

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (magabiztos és helyes fogalmazás írásban és szóban egyaránt),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • jó kommunikációs képesség és íráskészség,
  • kreativitás, proaktivitás, határozottság.

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves releváns, PR területen szerzett munkatapasztalat,
  • gyakorlat nemzetközi ügyfelekkel való kapcsolattartásban,
  • szakirányú végzettség,
  • meglévő sajtókapcsolatok,
  • gyakorlat social média felületek kezelésében,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • a cégről alkotott képpel kapcsolatos saját ötletek, elgondolások bevezetésének lehetőségét,
  • fiatalos, dinamikus csapatot,
  • sokszínűséget, változatos munkavégzést,
  • versenyképes fizetést.

Ha barátságos vagy, szereted a kihívásokat, jól kommunikálsz és szívesen részese lennél egy kreatív csapatnak, akkor küldd el az önéletrajzodat és a motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol