www.cvonline.hu

PR Munkatárs

  • A hirdetés 1276 napja lejárt

A Chello Central Europe az AMC Networks, ezen belül a Chellomedia közép-európai tartalomszolgáltató részlege, vezető nemzetközi médiavállalat. Portfóliójába tartozik a Minimax, Megamax, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, SPORT1, SPORT2, SportM, Film Café, Film Mánia és az MGM. A Chello Central Europe emellett számos más tematikus csatorna képviseletét látja el a régióban.

Cégünk új munkatársat keres az alábbi feladatkörbe

Feladatok:

  • A cégcsoport nonsport csatornáinak (Film Mania, FilmCafe, MGM, Minimax, Megamax, TV Paprika, Spektrum, Spektrum Home) havi műsorkommunikációja PR felületeken
  • Sajtóanyagok, műsorajánlók megírása és terjesztése
  • Sajtófigyelés
  • Részvétel sajtóesemények és egyéb rendezvények megszervezésében és lebonyolításában
  • Riportok, prezentációk, beszámolók készítése
  • Adminisztrációs feladatok felügyelete

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség, preferáltan PR,- marketing, kommunikáció szakirány
  • Minimum 2 éves multinacionális környezetben eltöltött releváns szakmai tapasztalat
  • Élő,- igazolható sajtókapcsolatok
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban írásban egyaránt)
  • Excel, PowerPoint, Word magas szintű ismerete
  • Nagyfokú kreativitás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
  • Kitartó, lelkes, csapatjátékos hozzáállás
  • Önállóság és határozott fellépés
  • Teljesítményorientáltság

Előny:

  • Média-iparágban, PR ügynökségnél szerzett tapasztalat

Amennyiben pályázatunk érdeklődését felkeltette, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő