x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

PR / marketing / rendezvényszervező munkatárs

Mihalek Vezetõi Tanácsadó Kft.-PR / marketing / rendezvényszervező munkatárs
Hozzáadva 2012.04.03.
Hirdetés azonosító: 392610
lejárt

Megbízónk Magyarországi egyik meghatározó közszolgáltatójának országos szövetsége, amely ki létszámú (15-16 fő), de hatékony csapatának bővítése miatt keres PR munkatársat. A szövetség non-profit jellegű, de a képviselt tagok (közepes és nagyvállalatok) a versenyszférában tevékenykednek.

A pozíció lényege: a tagvállalatok szakmai fórumainak megszervezése, képzések, rendezvények előkészítése, lebonyolítása, kapcsolattartás a média képviselőivel, sajtok anyagok megfogalmazása, megírása, együttműködés a képviselt vállalatok releváns szakembereivel.

Feladatok:

-          Kiadványok tervezése – előkészítése

-          Online marketing tevékenység

-          Rendezvényszervezés

-          Adminisztratív feladatok ellátása

-          Bizottsági munka koordinálása

-          Kapcsolattartás a tagszervezetekkel

-          Honlap fejlesztése, aktualizálása

-          Arculat kialakítása

-          Élő sajtókapcsolatok

Elvárások:

- Közgazdasági vagy marketing szakos egyetemi vagy főiskolai végzettség

- 1-3 év szakmai gyakorlat PR, marketing területen

- Angol nyelv tárgyalásszintű ismerete

- Kiváló kommunikációs készség és kapcsolatteremtő képesség

- Magas szintű számítástechnikai ismeretek

- Kiváló problémamegoldó képesség

- Jó szervező készség

Előnyök:

- Precizitás, megbízhatóság, alaposság, analitikus gondolkodás

- Közszolgáltatásban szerzett tapasztalat

- Nyílt események szervezésében szerzett tapasztalat;

- Reklámjogi ismeretek;

- HR ismeretek

Jövedelem:

Versenyképes jövedelem + közel 500e Ft / év cafeteria

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület
Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése