www.cvonline.hu

PR-Marketing főmunkatárs

  • A hirdetés 880 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei közszolgáltató gazdasági társaság

PR-MARKETING

főmunkatársat keres

Feladatok:

  • honlapok kezelése (tartalom, feltöltés);
  • rendezvényszervezés;
  • PR és kommunikációs feladatok;
  • partner adatbázis kezelés;
  • ügyfélszolgálat támogatása.

Elvárások:

  • legalább 3-5 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat;
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • önálló munkavégzés, határozott, dinamikus személyiség;
  • MS Office magas szintű ismerete;
  • rendezvényszervezésben és lebonyolításban szerzett tapasztalat.

Előny:

  • szakirányú végzettség.

Szakmai önéletrajzokat 2015.07.20-ig az alábbi email címre várjuk.

A pályázat befogadásának feltétele a jövedelem igény megjelölése.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő