www.cvonline.hu

PR MANAGER, RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

  • A hirdetés 839 napja lejárt

Budapesti székhelyű, nemzetközi vállalkozás keres csapatába új kollégát

ELVÁRÁSOK

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • nagy munkabírású dinamikus személyiség
  • kreativitás

FELADATOK

  • kereskedelmi-vendéglátó komplexum működésével kapcsolatos marketing-pr tevékenység koordinálása
  • rendezvények szervezése
  • sajtóanyagok előkészítése, kapcsolattartás a sajtóval
  • hatékony célcsoport elérés, széleskörű publicitás megvalósítása
  • beszámolók, prezentációk készítése
  • koncepcionális javaslatok megfogalmazása, részletes kidolgozása és dokumentálása
  • projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

ELŐNY

  • bejáratott kapcsolatrendszer (sajtó képviselői, ügynökségek)
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő