www.cvonline.hu

PR ÉS MARKETING MUNKATÁRS / SZEMÉLYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1116 napja lejárt

MARKETING ASSZISZTENS MUNKAKÖRBE

ELVÁRÁSOK:
  • IGAZGATÓ MELLETT, PRM TERÜLETEN VAGY BANKI BACK OFFICE TERÜLETEN SZERZETT MINIMUM 3 ÉV TAPASZTALAT
  • KÖZÉPFOKÚ ANGOL NYELVISMERET (ÉLŐ ÉS HASZNÁLHATÓ NYELVTUDÁS)
  • MAGAS FOKÚ, MAGABIZTOS PC-FELHASZNÁLÓI ISMERET (GÉPÍRÁS, EXCEL, WORD, POWERPOINT, INTERNET ÉS E-MAIL),
  • DINAMIKUS SZEMÉLYISÉG, RENDSZERLÁTÓ KÉPESSÉG, PRECIZITÁS, MAGAS SZINTŰ TERHELHETŐSÉG,
  • KITŰNŐ KOMMUNIKÁCIÓS ÉS EMPATIKUS KÉSZSÉG, HATÁROZOTT FELLÉPÉS, ASSZERTIVITÁS, KIVÁLÓ SZERVEZŐKÉSZSÉG,
  • FELADAT ORIENTÁLT SZEMÉLYISÉG, PROBLÉMAMEGOLDÓ KÉSZSÉG, RENDSZERLÁTÓ KÉPESSÉG, PRECIZITÁS, MAGAS SZINTŰ TERHELHETŐSÉG,
  • KIFOGÁSTALAN ÜZLETI MEGJELENÉS,
  • KONFERENCIASZERVEZÉSI TAPASZTALAT.

KIEMELT TEENDŐK:
  • TITKÁRSÁGI FELADATOK ELLÁTÁSA,
  • A VEZETŐ OPERATÍV ÉS ADMINISZTRATÍV
    MUNKÁJÁNAK TÁMOGATÁSA,
  • TELEFONOS ÉS SZEMÉLYES KAPCSOLATTARTÁS (ÜGYFELEK ÉS MUNKATÁRSAK),
  • KONFERENCIÁK, RENDEZVÉNYEK SZERVEZÉSÉVEL KAPCSOLATOS TEENDŐK ELLÁTÁSA,
  • DÖNTÉS ELŐKÉSZÍTÉS ÉS TÁMOGATÁS,
  • SZÖVEGSZERKESZTÉS, PREZENTÁCIÓK KÉSZÍTÉSE,
  • BESZERZÉSI ÜGYINTÉZÉS, ÁLTALÁNOS ADMINISZTRATÍV FELADATOK ELLÁTÁSA,
  • PR ÉS MARKETING RÉSZFELADATOK,
  • SAJTÓVAL VALÓ KAPCSOLATTARTÁS.

ELŐNY:

  • IRODAVEZETŐI KÉPESÍTÉS,
  • PÉNZÜGYI SZEMLÉLETMÓD.

AMIT KÍNÁLUNK

  • DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ TÁRSASÁG PROFESSZIONÁLIS HÁTTERE,
  • FOLYAMATOS SZAKMAI FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG,
  • ÁLLANDÓ KIHÍVÁSOKKAL TELI MUNKAKÖR,
  • KIEMELT FIZETÉS, VONZÓ JUTTATÁSI CSOMAG, KIEMELKEDŐ TELJESÍTÉS ESETÉN PRÉMIUM,
  • BUDA KÖZPONTJÁBAN LÉVŐ MUNKAHELY, FIATALOS, DINAMIKUS LÉGKÖR.

A KIVÁLASZTÁS SORÁN AZ ALÁBBI SZEMPONTOK SZERINT DÖNTÜNK:
  • A TÁRSASÁGRÓL SZERZETT ISMERETANYAG (HONLAP, EGYÉB ELÉRHETŐ FORRÁSOK),
  • ANGOL NYELVISMERET VALÓS SZINTJE, AKTÍV NYELVTUDÁS,
  • AMBÍCIÓK 3 ÉVES TÁVLATBAN A TÁRSASÁG VONATKOZÁSÁBAN,
  • EXCEL, WORD, POWERPOINT ISMERET, EGYÉB SZÁMÍTÓGÉPES ALKLAMZÁSOK,
  • MEGJELENÉSS.

KÉRJÜK, FELKÉSZÜLTEN ÉRKEZZEN AZ ÁLLÁSINTERJÚRA!

MIVEL ÁLLÁSHIRDETÉSEINKRE NAGY MENNYISÉGBEN ÉRKEZNEK A KÉRT TAPASZTALATTAL NEM VAGY CSAK PAPÍRON RENDELKEZŐ JELENTKEZÉSEK, EZÉRT KIFEJEZETTEN KÉRJÜK, CSAKIS ABBAN AZ ESETBEN KÜLDJE EL ÖNÉLETRAJZÁT, HA VALÓBAN BIRTOKÁBAN VAN A FENTIEKBEN RÉSZLETEZETT ELVÁRT KÉSZSÉGEKNEK ÉS FELKÉSZÜÉTNEK ÉRZI MAGÁT A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉRE.

AMENNYIBEN ÁLLÁSHIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSÉT ÉS SZÍVESEN CSATLAKOZNA EGY SIKERES CSAPATHOZ, FÉNYKÉPPEL ELLÁTOTT
SZAKMAIÖNÉLETRAJZÁT A E-mail cím megjelenítése E-MAIL CÍMRE SZÍVESKEDJEN
MEGKÜLDENI.

TÁRSASÁGUNKRÓL BŐVEBB INFORMÁCIÓT A Link megjelenítése INTERNETES PORTÁLON TALÁLHAT.

KAPCSOLATTARTÓ: NAGY MARIANNA
CÍM: 1011 BUDAPEST, HUNYADI JÁNOS ÚT 13.
TELEFONSZÁM: +36-1-489-0190