www.cvonline.hu

External Communication Specialist

  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech cégünkhöz keresünk munkatársat, aki a vállalat külső kommunikációjának koordinálásáért lesz felelős.

Az új munkatársunk feladatai többek között:

  • Külső kommunikációs csatornák bővítése és működtetése;
  • Magyar és angol nyelvű sajtóanyagok és sajtóközlemények összeállítása;
  • Sajtó nyilvános események koordinálása és a tájékoztató anyagainak elkészítése;
  • Kommunikáció hatékonyságának figyelése (sajtófigyelés, sajtótükör készítése);
  • Vállalati projektek külső kommunikációs szinten történő támogatása.

Elvárásaink leendő kollegánktól:

  • Angol nyelv felsőfokú ismerete és aktív használata;
  • Kiváló, választékos kommunikáció írásban és szóban;
  • Nagyfokú diszkréció és feddhetetlenség;
  • Összetett munkához, változó környezethez való alkalmazkodás képessége.
  • Legalább 1-2 év munkatapasztalat (vállalati kommunikációban szerzett tapasztalat előnyt jelent).

Amit mi kínálunk:

  • Lehetőség a folyamatos fejlődésre és fejlesztésre;
  • Változatos munka és kihívások;
  • Támogató légkör, innovatív környezet
  • Tiszteleten és őszinteségen alapuló kultúra

Kultúránkról:

Az alábbi rövid videóban bővebben hallhatsz cégünkről az itt dolgozó kollegától:

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Pr menedzser, Pr szakértő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol