www.cvonline.hu

PR asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 857682
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Érdekel a távközlés, média világa? Jól bánsz a számokkal, adattáblákkal? Szívesen bekapcsolódnál egy nagyvállalat marketing / PR csapatának mindennapi életébe? Jelentkezz  asszisztensnek, hogy Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának profi Termék implementációs csapatában sajátíthasd el a szakma alapjait!

Feladatok:

  • PR folyamatok adminisztratív támogatása
  • Belső sajtólisták, egyéb PR adatbázisok karbantartása, frissítése
  • PR anyagok házon belüli operatív egyeztetése, előkészítése
  • Szakmai konferenciák figyelése, gyűjtése, adatbázisba rendezése, az így összeállt adatok folyamatos frissítése

Elvárások:

  • Gazdasági felsőoktatási intézmény nappali tagozatos hallgatója
  • Heti minimum 20 óra munkavégzés
  • MS Excel, World, PowerPoint alapos ismerete
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Strukturált, gyakorlatias gondolkodás, precizitás
  • Jó kommunikációs készség, határozottság
  • Önállóan és csapatban is dolgozni tudás képessége, pro-aktivitás

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Bruttó diákbér: 640 Ft/óra

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.