www.cvonline.hu

PR asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Jelentkezési határidő: 2016.04.10.
Hirdetés azonosító: 1023022

Pozíció leírása / Job description

Érdekel a PR területe? Ügyesen kezeled a közösségi média felületeket? Kiválóan kommunikálsz és jók a szervezési készségeid?

Ha igen, akkor ez a lehetőség, neked szól!

Feladatok:

- Ügynökségekkel való kapcsolattartás
- Social media felületek kezelése
- Rendezvények, sajtóesemények szervezése
- Fordítás, illetve kommunikáció német nyelven
- Sajtómegkeresésekhez fűződő adminisztratív feladatok ellátása
- Riportok, statisztikák készítése Excel segítségével

Elvárások:

- Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
- Kiváló német nyelvtudás
- Középfokú angol nyelvtudás
- Talpraesett, nyitott, kommunikatív személyiség
- Jó szervezőkészség

Amit kínálunk:

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Biztos, hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a