www.cvonline.hu

PR Account Manager

  • A hirdetés 889 napja lejárt

Gyakorlott, magabiztos jelentkezőt várunk, aki önállóan képes ellátni az adott ügyféllel kapcsolatos feladatokat - amelyeknek egyaránt fontos része a pontos adminisztráció, az új ötletek kidolgozása és a vezetői szintű kapcsolattartás -, és aki mindezt élvezi.

Helyszín: Budapest

Pozíció leírása: önálló ügyfélmunka

Feladatkör:

  • teljes körű és önálló munkavégzés az adott ügyfél számára
  • javaslatok elkészítése
  • prezentációk készítése, prezentálás
  • PR anyagok írása
  • kampányok tervezése, lebonyolítása
  • kapcsolattartás a sajtóval
  • rendezvényszervezés
  • az adott projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Munkaidő:

  • Heti 40 óra, 9 órai kezdéssel

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

  • PR-ügynökségnél vagy nagyvállalati PR területen szerzett, minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció angolul
  • magas szintű munkakultúra
  • jó íráskészség
  • social media tapasztalat
  • megbízhatóság
  • pontosság
  • motiváltság
  • önálló munkavégzés
  • kreativitás
  • rugalmasság
  • felsőfokú végzettség
  • vezetői engedély

A megbízó cég: nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, PR és marketing területen működő vállalkozás

Amit kínálunk:

  • barátságos légkör, kis csapat

Amennyiben szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, küldd el fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet, fizetési igényed megjelölésével a megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol