www.cvonline.hu

PPC / SEO tanácsadó

  • A hirdetés 349 napja lejárt

Partnerünk az e-kereskedelmi és vállalati site fejlesztési piac meghatározó szereplője. Fiatalos, saját munkájával szemben igényes szakmai csapatuk tagjait

SEO tanácsadókkal

bővítenék.

Pozíció azonosító: B53SEO

Szükséges nyelvtudás: Angol, Német

Munkavégzés helye: Budapest - I. Kerület

Feladatok

  • Ügyfelek online marketing tevékenységének menedzselése
  • Keresőoptimalizálás
  • Marketing kutatási tevékenységek
  • Kampánystruktúra kialakítása és optimalizálása
  • Folyamatok rendszeres ellenőrzése
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (SEO, SEA, Google AdWords)
  • Google AdWords és Analytics ismerete
  • Angol/német nyelvismeret
  • Logikus gondolkodásmód
  • Kreativitás

Előny

  • Facebook Business Plan, YouTube Ads ismerete
  • Programozási alapok megléte (HTML, egyéb scripnyelvek)
  • Linképítésben szerzett tapasztalat

Egyéb információ

Amit ajánlunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat része lehetsz
  • Flexibilitás
  • Kreatív munkakör, melyben saját ötleteid hasznosíthatod

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német