www.cvonline.hu

PPC kampánymenedzser

  • A hirdetés 767 napja lejárt

 Az Indulhatunk.hu Nemzetközi Utazási Irodák 10 év alatt bizonyított. Jelenleg 16 irodával vagyunk jelen országszerte.

Olyan innovatív és sikeres üzleti modellek bevezetése fűződik nevünkhöz, mint

Link megjelenítése - az utazási iroda. Külföld és belföld egyedülálló akciókkal
Link megjelenítése - kiemelkedően jó ajánlatok belföldi szálláshelyekre
Link megjelenítése - a belföldi last minute specialista
Link megjelenítése - ha okosan vásárolna
Link megjelenítése" target="_blank"> MindenUtazás.hu - belföld és külföld nagy kedvezménnyel

Csapatunk bővítésére keresünk új munkatársat központi irodánkba PPC kampánymenedzser pozícióba

Feladatok:

  • Az Link megjelenítése cégcsoport SEM-tevékenységének felügyelete
  • Heti/ havi PPC marketing-statisztikák, elemzések készítése
  • Rendszeres és folyamatos költségkontroll és kampány optimalizáció
  • ROI fókuszú Google AdWords, Facebook PCC, ill. e-target kampányok összeállítása, menedzselése
  • Google Analitycs profil kezelés, mérések, beállítások, tag menedzser kezelés
  • Új mérési metódusok bevezetése, ellenőrzése, nyomon követése
  • Best practice figyelés
  • Tanácsadás kampánykreatívokhoz
  • Linkszövegek írása
  • Affiliate kampányok tervezése, menedzselése, mérése
  • Marketing akciók koncepcionális kialakításában, tervezésében történő részvétel
  • Weboldalak, közösségi média oldalak üzemeltetése, karbantartása, rendszeres analízise

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Online marketinges eszközök ismerete: SEO/SEM területen kompetencia
  • PPC és GA területén szerzett jártasság (legalább 2 éves tapasztalat)
  • Legalább havi 3 millió Ft-os Adwords költés kezelése
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés, proaktivitás
  • Képesség mind csapatban történő mind önálló munkavégzésre
  • Számítógépes programok és alkalmazások magas szintű ismerete
  • Alap HTML ismeretek
  • Média vásárlási vagy Adserver tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • változatos, izgalmas munka
  • fiatal, dinamikus csapat
  • kiemelkedő munkakörülmények
  • versenyképes fizetés

Ha szívesen dolgoznál velünk, akkor az alábbi e-mail címre küldd el Önéletrajzodat!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol