www.cvonline.hu

PPC GYAKORNOK (GOOGLE ADWORDS kampánykezelő)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Szeretnél az online marketing világ titkaiba belelátni és megismerni a Google AdWords és a Facebook hirdetéskezelőit?

Akkor

PPC gyakornokként

nálunk a helyed!

Az MTT Média ügynökség PPC gyakornoki programot hirdet 1-3 hónapra, augusztusi kezdéssel, budaörsi munkavégzéssel és potenciális álláslehetőséggel.

Feladatok:

  • PPC munkatársak segítése
  • Google Adwords és Facebook hirdetési szövegek írása
  • kulcsszógyűjtés
  • hirdetések feltöltése
  • statisztikák készítése, riportolás
  • együttműködés programozókkal, grafikusokkal, szövegírókkal

Elvárások:

  • Logikus gondolkodás
  • Pontosság és precizitás
  • Motiváció az említett terület megismerésére
  • Felelősségteljes gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség írásban, magabiztosság és megbízhatóság
  • Képesség önálló- és csapatmunkára
  • Az angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Előnyök:

  • Munkavégzés fiatalos, lendületes csapatban
  • Rugalmas időbeosztás
  • Online rendszerek professzionális szintű megismertetése
  • Folyamatos, magas szintű oktatás
  • Szakmai fejlődés
  • Igazolás a felsőoktatási intézmény felé
  • Értékes szakmai referencia

Gyakorlatvégzés helye: Budaörs

  • Küldd el szakmai önéletrajzodat!
  • Csatolj hozzá egy rövid bemutatkozást magadról!
Helyek Pest
Budapest
Budaörs
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR > Hirdetésszerkesztő, Marketing asszisztens, Médiaasszisztens, Médiamenedzser, Médiaszakértő, Online marketing
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok