www.cvonline.hu

PPAP KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Hirdetés azonosító: 855363

Link megjelenítéseimages/editor/1352989226.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari vállalat, Tier1 beszállító. Számára a bővülő gyártáshoz, új termékek sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Bemintázási eljárás lebonyolítása
  • PPAP dokumentáció bekérése, ellenőrzése a jóváhagyás folyamatának nyomon követése
  • Új termékek bemintázása a vevők felé
  • Bevizsgálási jegyzőkönyvek készítése
  • Mintadarabok ellenőrzése a rajzoknak és a specifikációknak megfelelően, mérési eredmények rögzítése
  • Belső reklamációk intézése
  • Szoros együttműködés a beszállítói minőségbiztosítási mérnökökkel és a beszerzéssel

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Minőségirányítási szabványok, eljárások ismerete
  • Autóipari termelésben, hasonló területen (méréstechnika/minőségbiztosítás) szerzett tapasztalat, PPAP ismeret előnyt jelent

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely
  • Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű juttatások, az utazási költség teljes térítése
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Veszprém térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PPAP KOORDINÁTOR, Győr-Veszprém térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Karácsony Zsuzsanna
E-mail: zsuzsanna.karacsony.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése