www.cvonline.hu
Postázó asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.05.
Jelentkezési határidő: 2014.06.07.
Hirdetés azonosító: 742243
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, piacvezető Ügyfelünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióra:

POSTÁZÓ ASSZISZTENS (8 vagy 4 órás)

Feladatok:
- Postázással kapcsolatos feladatok (külső, belső posta kezelése)
- Postai küldemények iktatása
- Küldemények átvétele, feladása
- Útelszámolások ellenőrzése
- Egyéb adminisztratív jellegű feladatok

Munkaidő: 8:00 - 16:30

Munkavégzés helye: IX.kerület (esetenként elképzelhető a cég egyéb telephelyein, X. és XI. kerület)

Követelmények
- Legalább 1 éves adminisztráció területen szerzett munkatapasztalat
- Az angol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban)
- Word, Excel felhasználó szintű ismerete
- Kiváló kommunikációs készség
- Ügyfélorientált hozzáállás
- Pontos, precíz munkavégzés