www.cvonline.hu
Postázási feladatok (Referenciaszám: PJ5087)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.04.
Jelentkezési határidő: 2016.12.11.
Hirdetés azonosító: 1095265

Almásfüzitőre keresünk diákot postázási feladatokra

Feladatok:
- Postai küldemények átvétele a postahivatalban
- Küldemények átvitele a cég telephelyére (kb. 200 m)
- Küldemények szétosztása a cég telephelyén
- Továbbítandó küldemények átvétele és postázása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Jó kommunikációs készség
- Heti 20 óra vállalása

Munkaidő:
2016.11.17-25.; és 2016.12.16-31. 08.00-12.00 (napi 4 óra) akár néhány nap vállalásával

Órabér: br. 1000 Ft/óra

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.