www.cvonline.hu

POS koordinátor

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 1006528

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: POS koordinátor
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: A POS koordinátor támogatja és koordinálja a Közép-Európai és lokális BTL kommunikációs koncepció hatékony megvalósulását, mely motiválja a stratégiai vásárlót, elősegíti a Tesco márka elismertségének és erős pozíciójának teljesülését, valamint segít a kitűzött célok elérésben. Egy csapatként működik a társosztályokkal, külsős szerződött partnerekkel és az áruházakkal

- Támogatja és koordinálja az áruházi kreatív POS (termékes és hónap sztárja is) anyagokhoz kapcsolódó folyamatokat, tájékoztatja az ügynökséget a pontos feladatról, (lokális szinten), megszervezi a külsős gyártó cégekkel a POS nyomtatást és gyártási összefoglalót, ellenőrzi az árakat a szerződési árakkal összevetve, felel a szállítás megszervezésért, valamint tájékoztatja az áruházakat.
- Felel kisebb lokális kampányok lebonyolításáért
- Heti kommunikációs kézikönyv elkészítése
- Trade drive árkommunikációk elkészítése (heti ajánlat, hónap sztárja)
- Szorosan együttműködik a marketingben belül az érintett területekkel, a támogató irodával (Support Office) felel a heti akciós kézikönyv marketing részének az elkészítésért.
- Közvetlen kapcsolatot tart az áruházakkal, visszajelzésekre, problémákra reagál, hatékonyan kezeli azokat. Áruházakat látogat, auditál
- Áruházi marketing eszközök pótlása, gyártás és szállítás megszervezése
- A POS Manager munkájának támogatása
Munkakör betöltésének feltételei: - Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Tesco brand, marketing és vásárló központú szemléletmód
- Jogosítvány

Készségek:
- Kreativitás
- Vevőközpontúság
- Csapatmunka, együttműködés, befolyásolás - csapaton belül, társosztályokkal
- Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség
- Problémamegoldó képesség
- Kiváló kommunikációs és kifejező készség
Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Felsőfokú végzettség előny
- Marketing kampány, dekorációtervezés
- Marketing tapasztalat
- Nyomtatási folyamatok és alapfogalmak alapszintű ismerete
- Angol nyelvtudás

Készségek:
- Változások könnyed kezelése