POS (bankkártya elfogadás) stratégiai menedzser (senior marketing manager)

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: vállalati termék- és értékesítésfejlesztés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • A K&H Bank  2014-15 bankkártya elfogadói (POS) stratégiájában rögzített feladatok koordinálása, végrehajtása az     értékesítési és a termékfejlesztési területtel együttműködésben,
  • A bank éves POS terveinek kialakítása, egyeztetése, vezetői riportok továbbfejlesztése,
  • A bank éves elfogadói stratégiájának, árazási keretrendszerének kialakítása, végrehajtásának koordinálása,
  • A hazai és nemzetközi bankkártya elfogadói és payment tendenciák követése, versenytárs figyelés és elemzés,
  • Kártyatársaságok és szolgáltató partnerekkel az üzleti együttműködés rendszerének kialakítása,
  • Termék és szolgáltatás fejlesztési ötletek kialakítása, keresztértékesítési és kereszt-kedvezmény rendszerek továbbfejlesztése a banki társterületek bevonásával,
  • Az egyedi kereskedői árazásokat támogató eszköz továbbfejlesztése és karbantartása,
  • Értékesítési és aktiválási akciók kezdeményezése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat pénzintézeti vagy tanácsadói területen,
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • az angol nyelvtudás magabiztos ismerete írásban és szóban,
  • stratégiai gondolkodás,
  • motivált attitűd, jó kommunikáció

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő