Portuguese Operations Support Specialist - fixed-term contract

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.09.12.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- managing the relationship with authorities and rental stations
- precise administration, continuously update the ‘performance measure’ chart and responsible for the accuracy of its data
- helping in updating the process documentations, follow-up and record changes, which contributes to recognise the opportunities of improving processes

Elvárások:

- min. high school education (University or College degree are an advantage)
- intermediate English and advanced Portuguese language knowledge (verbal, written)
- knowledge of all Microsoft office packages, especially in Excel & PowerPoint
- experience (also as a trainee) in Shared Service environment is an advantage

Amit kínálunk:

- opportunity to PROLONG THE 3 MONTH PERIOD
- opportunity to speak with native Portuguese people on a daily basis
- outstanding salary package
- young and familial team
- various trainings

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -