www.cvonline.hu

Portugál nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

  • Frissítve 5 napja
Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • beérkező hívások fogadása, megválaszolása
  • beérkező levelek adminisztrálása, és továbbítása a megfelelő munkatársakhoz,
  • az ügyfelek írott formában érkező egyszerűbb panaszainak kezelése, kérdéseinek megválaszolása,
  • ügyfelekkel történő írásbeli kommunikáció,
  • kapcsolattartás portugál partnerekkel, társvállalatokkal, ill. más országok ügyfélszolgálataival.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • erős középfokú portugál nyelvtudás,
  • magabiztos MS Office használat,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Előny:

  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek
  • Könnyű megközelíthetőség, jó közlekedés

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest