www.cvonline.hu

Portugál nyelvű könyvelő

  • A hirdetés 1817 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Feladatok:

  • Társvállalatok vevői/szállítói/főkönyvi számláinak könyvelése
  • Kifizetések bonyolítása, könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Kapcsolattartás a különböző országokban mûködő vállalatokkal, bankokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági területen előny)
  • Erős angol nyelvismeret
  • Magabiztos portugál nyelvtudás
  • Felhasználói szintû PC ismeret (MS Office)
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Pontosság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetésen túlmenően cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj-, és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier és kibontakozási lehetõség nemzetközi környezetben
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlõdõ multinacionális vállalathoz
Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő