www.cvonline.hu

Portugál nyelvtudású Back Office munkatárs

  • A hirdetés 245 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Kapcsolattartás belső és külső partnerekkel adategyeztetés céljából
  • Adatbázisok frissítése és létrehozása
  • Ügyfelek adatváltozásainak nyomon követése
  • Számlák kiállítása
  • Számlán lévő adatok ellenőrzése, pre-auditálása
  • Felmerülő problémák megoldása társosztályokkal
Elvárások:
  • Folyékony portugál nyelvtudás
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Magabiztos MS Office használat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek
  • Könnyű megközelíthetőség, jó közlekedés
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő