www.cvonline.hu
Portfolio- & Projekt-Manager (Budapest/Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 873960
lejárt
FELADAT

Feladatok

Portfolio- und Roadmapmanagement támogatása a Collaboration & Office Infrastructure Services-ből, a Telekom IT-ben

  • Portfoliók ellenőrzése költség és minőségi paraméterek alapján
  • Intézkedések kidolgozása portfolió fejlesztésekhez
  • Portfolio-Roadmap készítése, koordinálása és irányítása
  • Minősített Reportings & Monitorings biztosítása minden roadmapreleváns projekthez.
  • Roadmap mérföldkövekhez előjelző rendszer felépítése: Mérföldkövet halasztásainak korai felismerése, következmények megbecsléseFrühzeitiges
  • Roadmap mérföldkövek biztonsági intézkedéseivel való együttműködés.
  • Management-dokumentumok készítése
  • A megszerzett tapasztalatok biztosításával (Wissen-Mgmt.) való támogatás és hozzájárulás a szinergiák használatához

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség közgazdaságtani vagy gazdaságinformatikai területen, ideális esetben portfolio és projektmenedzsment szakosodással
  • IT területen szerzett több éves munkatapasztalat
  • Átfogó ismeretek az IT-architekturákban és telepítési folyamatokban
  • Alapos termék- és management ismeretek (Projektmanager) , illetve tapasztalat a komplex programok és projektek átalakításában és vezérlésében, továbbá azok portfolioiban.
  • Tapasztalat folyamat alakításban, előkészítésben és programozásban
  • Koncepcionális és folyamatorientált munkában való jártasság
  • Strukturált munkaszemlélet, illtetve komplex összefüggések felismerése
  • Határozott kiállás, jó kommunikációs készég, nagyfokú terhelhetőség, csapatszellem
  • Cél-, költség és minőségorientált munkaszemlélet
  • Prezentációk készítésében való ismeret, mint például prezentációs és moderációs ismeretek
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás írásban és szóban is

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:81613

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió