www.cvonline.hu
Portfólió menedzsment munkatárs (Referenciaszám: PJ4669)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1058314
lejárt

Budapesti pénzintézeti Partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Portfólió menedzsment munkatárs

Feladatok:

  • A kölcsön folyósítását követően előforduló bármilyen beérkező ügyfélkérelem és ügyfélkérdések feldolgozása, a hozzá kapcsolódó tevékenységek elvégzése
  • A hitelgondozás során felmerülő ügyfélkérelmek jóváhagyása
  • Jóváhagyott kérelmekhez tartozó szerződések és egyéb szükséges dokumentumok elkészítése
  • Ügyfél tájékoztatáshoz szükséges telefonhívások és személyes ügyfélszolgálati tevékenység végzése
  • Javaslattétel a szabályzatok, munkafolyamatok megváltoztatására
  • Szükség esetén szakmai konzultáció a társterületekkel
  • A területhez tartozó rendszerspecifikációk készítésében való részvétel, fejlesztések tesztelése
  • Egyéb back office és adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Jelzáloghitelezési, banki tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
  • Megbízható személyiség
  • Precíz, felelősségteljes, gyors munkavégzés
  • Terhelhetőség, gyors tanulási készség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VI. kerület

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Wolf Beáta kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.