www.cvonline.hu

Portfólió elemző

  • A hirdetés 267 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

lakossági hitelkockázat-kezelési területre

Főbb feladatok

  • havi rendszeres és eseti hitelkockázati elemzések, riportok, prezentációk készítése
  • részvétel a kockázati adatpiac karbantartásában, fejlesztésében
  • a lakossági termékfejlesztéssel való konstruktív együttműködés, javaslatok kidolgozása, döntés előkészítés
  • részvétel a lakossági risk stratégia kidolgozásában
  • részvétel a lakossági hitelkockázat kezelési területhez kapcsolódó projektekben

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év elemzői tapasztalat, lakossági kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Haladó szintű SAS és/vagy SQL programozási ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Banki folyamatok, termékek ismerete előnyt jelent
  • Több területet érintő feladatok, projektek koordinálásában szerzett jártasság előnyt jelent
  • Analitikus szemlélet
  • Megbízhatóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Üzletorientált, kockázattudatos hozzáállás

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó csapat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol